
Змішувач для раковини Hansgrohe Vernis Blend 100V с гігієнічною лійкою, Хром (71215000)
5 699 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 71215000
+380 (99) 095-36-64
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вироби німецької компанії Hansgrohe - це маленький твір технологічного мистецтва, створений для вашої зручності та задоволення! Це довговічність, відома німецька якість, новітні технології та можливість створити ванну кімнату, що підходить саме вам. Змішувач для умивальника Hansgrohe Vernis Blend 100V з гігієнічною лійкою, хром (71215000) виготовляється з якісного матеріалу. Характеристики змішувача для умивальника Hansgrohe Vernis Blend 100V (71215000):врізний та настінний монтажскладається з: змішувач одноважільний для раковини, ручний душ бідетте, тримач для душу, шланг для душуComfortZone 100виступ 108 ммтип струменя: звичайний струмінь, душовий струміньмаксимальна витрата води при 3 бар: 5 л/хвкерамічний вузол змішуваннярегульоване обмеження температуривид з'єднання: з'єднувальні шланги G ⅜колір: хром
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansgrohe |
| Покрытие | Хром |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота змішувачу | 20,8 см |
| Тип | Одноричажний |
| Длина излива | 10,3 см |
| Комплектация | Змішувач, бідетка, шланг, тримач |
| Тип виливу | Стаціонарний |
| Материал | Латунь |
| Диаметр подключения | 3/8" |
| Статус товару | В наявності |
| Особенности | З душовим гарнітуром |
| Гарантия | 5 лет |
| Наявність донного клапану | Немає |
| Монтаж | На поверхню |
| Термостат | Немає |
Информация для заказа
- Цена: 5 699 ₴




